محل تبلیغات شما

مرحوم آیت الله شیخ حسنعلی تهرانی که از علمای صاحب نفس در زمان میرزای شیرازی بود .یک زمانی به عیادت یکی از دوستانش که حصبه گرفته بود و حالش وخیم بود می رود از اطرافیان می پرسد:حالش چطور است ؟میگویند :طبیب گفته اگر عرق شدید کند خوب می شود ولی هر چه لحاف می اندازیم عرق شدید نمی کند .شیخ فرمود:تا چای درست کنید و یکی دوتا چای بخوریم و چپقی بکشیم او عرق می کند ان شاءالله خوب می شود،نگران نباشید.رفتند و چای درست کردند وحدود یک ربع بیست دقیقه ای طول کشید هرچه می گذشت رفته رفته این مریض عرق می کرد .تا این که عرق شدیدی کرد و رفته رفته چشمش باز شد و بعداز لحظاتی نشست.همه تعحب کردند که چطور شد،مرده زنده شد؟!با این حال وخیم چطور یک مرتبه خوب شد ؟! از آیت الله شیخ حسنعلی تهرانی پرسیدند:آقا شما چطور به این قاطعیت و قرص و محکمی گفتید خوب می شود؟از کجا می دانستید؟ایشان فرمود:من از وقتی که این لباس را به تن کرده ام (لباس ت)به امام زمان خیانت نکرده ام .می دانستم اگر من هم یک جایی یک حرفی بزنم ،حضرت پشت من را خالی نمی کند.

آری آخرامان دوران کوره های امتحان است که چنین بندگان صادق و خالصی هم در آن تربیت می شوندوفقط دوران ریزش ها نیست،دوران چنین رویش هایی هم هست. 

ولادت سراسر نور و رحمت پیامبر(ص)و امام جعفرصادق(ع)مبارک

اربعین ، زمینه ساز ظهور....

جامعه مهدوی با فرهنگ عاشورایی

یک ,عرق ,کند ,چطور ,هم ,شیخ ,خوب می ,به امام ,چای درست ,عرق می ,رفته رفته

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجموعه خاطرات بچه های جینگل شاعرانه ال سولز اونیو